Radionice i projekti

KARIJERNI PROGRAMI NA FAKULTETU POSLOVNE EKONOMIJE

UKLJUČITE SE U RAD CENTRA ZA VOĐENJE KARIJERE, UČESTVUJTE U PROGRAMU STRUČNIH PRAKSI I RADU CASE CLUBA

Goethe-Institut Bosne i Hercegovine-Honorarlehkraft (m/w)

Unterrichten am Goethe-Institut Bosnien und Herzegowina: Neuer Ausbildungslehrgang „Grünes Diplom“ für Honorarlehrkräfte ab April 2017!

Anforderungen:

Ipsos d.o.o. - konkurs za saradnike

Agencija za istraživanje tržišta i javnog mnijenja Ipsos d.o.o traži honorarne suradnike/suradnice, za rad na duže vrijeme na poslovima TERENSKOG ANKETIRANJA (anketiranje po kućanstvima, „od vrata do vrata“) na području cijele BiH. Ankete traju od 10 do 60 minuta, plaća se po realiziranoj anketi od 3 do 10 KM.
Uvjeti:
– fleksibilnost
– snalažljivost
– odgovornost
– komunikativnost
– osnovno poznavanje rada na računaru/tabletu

ASISTENT/ICA ZA UNOS PODATAKA - SAVE THE CHILDREN

OPIS POSLA
Asistent/ica je dužan/na, u skladu sa svojim stručnim kompetencijama i profesionalnom iskustvom te specifičnim znanjem, obavljati posao unosa podataka za potrebe Save the Children MEAL odjela, u skladu sa dogovorenim planom i dinamikom.
Specifični poslovi i zadaci istraživača:
•    preuzima te odgovorno profesionalno rukuje sa istraživačkim materijalima (upitnici korišteni tokom obuka različitih stručnjaka) što potvrđuje potpisivanjem odgovarajaće potvrde;

Pages